silmailma

Suvel suured silmad, talvel pikad hambad

silmailma

Pääsuke toob päevasooja

silmailma

Kui aprill teeb pai, siis mai teeb ai

silmailma

Langeb udu - tuleb kuiva

silmailma

Parem põua põhk kui vihma vili

silmailma

2013. a. osalejad

Ilmavaatluses 2013. a. osalenud koolid.

KoolKlassÕpilasiJuhendaja
Abja Gümnaasium 5. klass 16 Ene Lätti
Aegviidu Kool 5.-6. klass 11 Katrin Lumiste
Ambla Lasteaed-Põhikool 6. klass 3 Pille Kirsi
Antsla Gümnaasium 4.-5. klass 36 Ülle Anier
Eidapere Kool 6. klass 6 Margus Maripuu
Harkujärve Põhikool 5. klass 20 Heily Epro
Harkujärve Põhikool 6. klass 20 Heily Epro
Harkujärve Põhikool 4. klass 22 Heily Epro
Hummuli Põhikool 4. klass 10 Janika Kase
Illuka Kool 5. klass 6 Jaanus Uustalu
Juurikaru Põhikool 6. klass 14 Pille Simral
Kadrina Kool 4. klass 24 Marge Abner
Kihelkonna Kool 4.-5. klass 5 Enda Torga
Kiigemetsa Kool 4.6. klass 7 Kaire Toming
Kildu Põhikool 6. klass 7 Eda Aavik
Kivi-Vigala Põhikool 5. klass 5 Marko Kreuz
Kodila Põhikool 4.-6. klass 6 Talvi Jusilo
Koeru Keskkool 4. klass 18 Marge Matikainen
Koeru Keskkool 5. klass 17 Marge Matikainen
Koeru Keskkool 4. klass 10 Kerle Põldver
Koonga Põhikool 4.-5. klass 8 Hele Nööri
Krabi Põhikool 5. klass 7 Jaana Kõvatu
Kuressaare Keskkool 5. klass 27 Raina Tiidovee
Kuressaare Keskkool 5. klass 26 Raina Tiidovee
Laekvere Põhikool 0 Kersti Tampere
Leisi Keskkool 5. klass 16 Anneli Kandima
Lustivere Põhikool 5. klass 13 Riina Milk
Lähte Ühisgümnaasium 5. klass 15 Diana Nõlvak
Mikitamäe Kool 4.-6. klass 9 Karin Sonts
Mooste Põhikool 4.-6. klass 0 Reet Needo
Muhu Põhikool 5. klass 10 Riina Hopp
Neeme Kool 5.-6. klass 10 Kärt Toompuu
Orava Põhikool 4. klass 10 Marje Ilves
Osula Põhikool 5. klass 18 Kaja Parker
Paide Valla Lasteaed-Algkool 5.-6. klass 4 Urve Salm
Paide Ühigümnaasium 4. klass 21 Merike Laas
Põlva Keskkool 5. klass 19 Daily Tensing
Päinurme Internaatkool 6. klass 4 Niina Pihelgas
Pärnu Raeküla Kool 4. klass 10 Kaja Lillipuu
Pühajärve Põhikool 6. klass 11 Maie Eensalu
Rakke Gümnaasium 4. klass 10 Ly Niinelaid
Rakke Gümnaasium 6. klass 12 Maarika Taukul
Rakvere Gümnaasium 4. klass 24 Pille-Riin Pukk
Rakvere Gümnaasium 5. klass 24 Kristi Reineberg
Risti Põhikool 6. klass 7 Liina Kallas
Sadala Põhikool 5. klass 4 Evelii Viik
Saue Gümnaasium 4. klass 20 Lea Jaansoo
Sinimäe Põhikool 5.-6. klass 5 Monica Merents
Surju Põhikool 5. klass 11 Marge Leppik
Tallinna Tehnikagümnaasium 4. klass 26 Katri Sanina
Tallinna Tehnikagümnaasium 4. klass 27 Katri Sanina
Tartu Descartes`i Lütseum 5. klass 24 Svea Kaio
Tartu Descartes`i Lütseum 5. klass 17 Riita Mäerand
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4. klass 22 Piret Jõul
Tartu Vene Lütseum 3. klass 18 Olga Lanevskaja
Tudulinna Põhikool 5.-6. klass 6 Regina Urb
Tääksi Kool 4.-6. klass 16 Tiiu Ehrenpeis
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 5. klass 20 Ene Küünarpuu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4. klass 21 Maia Tohver
Vasalemma Põhikool 5.-6. klass 31 Pilvi Paabut
Vihasoo Lasteaed-Algkool 4.-6. klass 16 Mari Sarv
Viiratsi Kool 5. klass 6 Ülle Laam
Voore Põhikool 4. klass 12 Heveli Ivask
Võru I Põhikool 6. klass 12 Liis Orro
Võru I Põhikool 6. klass 19 Liis Orro
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 6. klass 25 Merit Kund

 

Uuendatud: 24.07.2013

 

Leheküje valmistamist rahastas:

Keskkonnainvesteeringute keskus

 

Veebilehe koostas:

Silma Õpikoda

 

Veebilehe kujundas:

Loodusemees

Õppematerjali koostamist rahastas Keskkonnainvesteeringute Keskus projekti "Erinevaid ilmastikunähtusi tutvustava interaktiivse õppekeskkonna loomine" raames.